September « 2007 « SD Kup Home
replicaralph lauren salereplica audemars piguet

Archive September, 2007

Rezultati 2. kola i parovi 3.

26 September, 14:09, by sdkup_admin

Na stranici RASPORED mozete naci azurirane tabele SD Kup-a!

Rezultati 2. kola:

FC Zadrugar F.K. Kalenic 3:0
jaoneceo FK_Smederevo 0:3
Kuke & Motike vlasinska stena 6:0
Palanka United Glisa04 1:5
Smederevska Palanka Vutra Wolves 4:1
Stella Rossa Belgrado smezuljci 2:3
HOW MUCH WirelessBRE 8:0
Produkcija FK Zemun Polje 3:4
Rahela Ferrari Zvecan 2:0
Cerovac SD Cafe 2:0
Bekanismo Bekans FK PARTIZAN 3:0
Palanka Jurisnici 2:0
FC Despot United RF-33 3:0 (R)

Parovi 3. kola:

FC Zadrugar jaoneceo  
FK_Smederevo F.K. Kalenic  
Kuke & Motike Palanka United  
Glisa04 vlasinska stena  
Smederevska Palanka Stella Rossa Belgrado  
smezuljci Vutra Wolves  
HOW MUCH Produkcija  
FK Zemun Polje WirelessBRE  
Rahela Ferrari Cerovac  
SD Cafe Zvecan  
Andjeli Bekanismo Bekans  
Palanka Tamarini ljubimci  
FK Jasenica FC Despot United  

Utakmice se, naravno, igraju po NORMAL pravilima na neutralnom terenu.

Update!

20 September, 15:09, by sdkup_admin

Na stranici RASPORED se nalaze a

Rezultati 1. kola i parovi 2.

20 September, 09:09, by sdkup_admin
FC Zadrugar FK_Smederevo 0:1
jaoneceo F.K. Kalenic 4:0
Kuke & Motike Glisa04 5:0
Palanka United vlasinska stena 6:0
Smederevska Palanka smezuljci 3:1
Stella Rossa Belgrado Vutra Wolves 6:0
HOW MUCH FK Zemun Polje 3:0 (r)
Produkcija WirelessBRE 3:0 (r)
Rahela Ferrari SD Cafe 3:0 (r)
Cerovac Zvecan 3:0 (r)
Andjeli FK PARTIZAN 7:1
Tamarini Ljubimci Jurisnici 0:2
FK Jasenica RF-33 3:0 (r)

Parovi 2. kola:

FC Zadrugar F.K. Kalenic
jaoneceo FK_Smederevo
Kuke & Motike vlasinska stena
Palanka United Glisa04
Smederevska Palanka Vutra Wolves
Stella Rossa Belgrado smezuljci
HOW MUCH WirelessBRE
Produkcija FK Zemun Polje
Rahela Ferrari Zvecan
Cerovac SD Cafe
Bekanismo Bekans FK PARTIZAN
Palanka Jurisnici
FC Despot United RF-33

Utakmice se, naravno, igraju po NORMAL pravilima na neutralnom terenu.

Raspored

14 September, 21:09, by sdkup_admin

Pri odredjivanju grupa i rasporeda (

Grupe

14 September, 21:09, by sdkup_admin

Evo i grupa, za par minuta raspored …





Grupa A
FC Zadrugar
jaoneceo
FK_Smederevo
F.K. Kalenic
Grupa B
Kuke & Motike
Palanka United
Glisa04
vlasinska stena
Grupa C
Smederevska Palanka
Stella Rossa Belgrado
smezuljci
Vutra Wolves
Grupa D
HOW MUCH
Produkcija
FK Zemun Polje
WirelessBRE
Grupa E
Rahela Ferrari
Cerovac
SD Cafe
Zvecan
Grupa F
Andjeli
Bekanismo Bekans
FK PARTIZAN
Grupa G
Palanka
Tamarini Ljubimci
Jurisnici
Grupa H
FK Jasenica
FC Despot United
RF-33

14 September, 20:09, by sdkup_admin

Evo, imate LIVE prenos dešavanja – odre?eni su šeširi, odnosno ekipe su rangirane, svaki šešir je obele

<