May « 2007 « SD Kup Home
replicaralph lauren salereplica audemars piguet

Archive May, 2007

Rezultati drugog kola i parovi treceg

30 May, 16:05, by sdkup_admin
Rezultati 2. kola
Glisa04 FK Jasenica 1 : 7 (126411750)
jaoneceo PFC Smederevo 6 : 1 (126431499)
Stella Rossa Belgrado FC Despot United 5 : 2 (126516177)
Rahella Ferrari Zvecan 3 : 0 ®
Palanka SD Cafe 4 : 2 (126434853)
Bekanismo Bekans FK SOLID 6 : 0 (126375634)
HOW MUCH ofanziva 1 : 2 (126305075)
Borovnica AS TASH UNITED 3 : 0 ®
FC Zadrugar jeep commerce 3 : 3 (126299897)
Cerovac Beli Tigrovi 4 : 0 (126428592)
Andjeli Produkcija 1 : 4 (126419210)
Kuke & Motike prconje_NS 3 : 0 ®
FK_Smederevo Palanka United 2 : 1 (126501261)
Jurisnici FK Kokosinjac 0 : 4 (126393217)
Tamarini ljubimci RF-33 7 : 0 (126408249)
Smederevska Palanka FK TROL 7 : 0 (126448695)
Parovi 3. kola              
Glisa04 jaoneceo
FK Jasenica PFC Smederevo
Stella Rossa Belgrado Rahella Ferrari
FC Despot United Zvecan
Palanka Bekanismo Bekans
SD Cafe FK SOLID
HOW MUCH Borovnica
Ofanziva AS TASH UNITED
FC Zadrugar Cerovac
jeep commerce Beli Tigrovi
Andjeli Kuke & Motike
Produkcija prconje_NS
FK_Smederevo Jurisnici
Palanka United FK Kokosinjac
Tamarini ljubimci Smederevska Palanka
RF-33 FK TROL

Utakmice se igraju na neutralnom terenu, po normal pravilima.

Na stranici RASPORED postavljene su tabele.

Rezultati prvog kola i parovi drugog

23 May, 14:05, by sdkup_admin

Rezultati 1. kola:
Grupa A
Glisa04 – PFC Smederevo 4:1
jaoneceo – FK Jasenica (nije odigrana iz nepoznatih razloga)
Grupa B
Stella Rossa Belgrado – Zvecan 9:0
Rahella Ferrari – FC Despot United (nije odigrana iz nepoznatih razloga)
Grupa C
Palanka – FK Solid 7:2
Bekanismo Bekans – SD Cafe 4:1
Grupa D
HOW MUCH – AS TASH UNITED 1:1
Borovnica – Ofanziva 0:3 (r.)
Grupa E
FC Zadrugar – Beli Tigrovi 2:2
Cerovac – Jeep Commerce 3:1
Grupa F
Andjeli – prconje_NS 3:0 (r.)
Kuke & Motike – Produkcija 4:0
Grupa G
FK_Smederevo – FK Kokosinjac 3:4
Jurisnici – Palanka United 1:3
Grupa H
Tamarini Ljubimci – FK TROL 5:4
Smederevska Palanka – RF-33 5:0

Parovi 2. kola:
Grupa A
Glisa 04 – FK Jasenica
jaoneceo – PFC Smederevo
Grupa B
Stella Rossa Belgrado – FC Despot United
Rahella Ferrari – Zvecan
Grupa C
Palanka – SD Cafe
Bekanismo Bekans – FK SOLID
Grupa D
HOW MUCH – Ofanziva
Borovnica – AS TASH UNITED
Grupa E
FC Zadrugar – jeep commerce
Cerovac – Beli Tigrovi
Grupa F
Andjeli – Produkcija
Kuke & Motike – prconje_NS
Grupa G
FK_Smederevo – Palanka United
Jurisnici – FK Kokosinjac
Grupa H
Tamarini ljubimci – RF-33
Smederevska Palanka – FK TROL

Utakmice se igraju na neutralnom terenu po normal pravilima.

Prvo kolo!

18 May, 11:05, by sdkup_admin

Utakmice se igraju na neutralnom terenu po normal pravilima.

Grupa A
Glisa04 – PFC Smederevo
jaoneceo – FK Jasenica
Grupa B
Stella Rossa Belgrado – Zvecan
Rahella Ferrari – FC Despot United
Grupa C
Palanka – FK Solid
Bekanismo Bekans – SD Cafe
Grupa D
HOW MUCH – AS TASH UNITED
Borovnica – Ofanziva
Grupa E
FC Zadrugar – Beli Tigrovi
Cerovac – Jeep Commerce
Grupa F
Andjeli – prconje_NS
Kuke & Motike – Produkcija
Grupa G
FK_Smederevo – FK Kokosinjac
Jurisnici – Palanka United
Grupa H
Tamarini Ljubimci – FK TROL
Smederevska Palanka – RF-33

Sastav grupa

16 May, 12:05, by sdkup_admin

A evo i sastava grupa:

Grupa A
Glisa04
jaoneceo
FK Jasenica
PFC Smederevo
Grupa B
Stella Rossa Belgrado
Rahela Ferrari
FC Despot United
Zvecan
Grupa C
Palanka
Bekanismo Bekans
SD Cafe
FK SOLID
Grupa D
HOW MUCH
Borovnica
Ofanziva
AS TASH UNITED
Grupa E
FC Zadrugar
Cerovac
jeep commerce
Beli Tigrovi
Grupa F
Andjeli
Kuke & Motike
Produkcija
prconje_NS
Grupa G
FK_Smederevo
Jurisnici
Palanka United
FK Kokosinjac
Grupa H
Tamarini Ljubimci
Smederevska Palanka
RF-33
FK TROL

Rangovi i sesiri

16 May, 12:05, by sdkup_admin


Ime kluba

Id kluba

# u kupu

bodovi za kup

Liga

#u ligi

bodovi za ligu

Hatstats

Ukupno

HOW MUCH

95116

1

600

III.15

4

340

229.9

1169.9

Andjeli

273397

2

550

III.7

5

330

234.8

1114.8

Palanka

617878

3

500

IV.59

2

260

190.1

950.1

Stella Rossa Belgrado

141160

4

450

IV.8

7

310

176.6

936.6

Tamarini Ljubimci

617284

6

400

IV.31

8

200

162.6

762.6

FC Zadrugar

617916

10

300

IV.15

3

250

174.4

724.4

FK_Smederevo (OFK Bane)

617208

7

400

V.17

3

150

149.4

699.4

Glisa04 (Glisa & Glisa)

95031

8

400

V.247

4

140

132.5

672.5

Kuke & Motike

617506

13

300

IV.53

7

210

154.2

664.2

Borovnica

617159

9

300

V.11

1

170

163.2

633.2

Cerovac

618304

11

300

V.17

1

170

162.1

632.1

Smederevska Palanka

617121

12

300

V.6

2

160

161.1

621.1

jaoneceo

1103228

15

300

V.254

3

150

122.6

572.6

Rahela Ferrari

617221

5

400

VI.632

1

70

98.7

568.7

Bekanismo Bekans

617368

18

200

V.2

2

160

152.9

512.9

Jurisnici

617176

17

200

V.213

1

170

125.4

495.4

FC Despot United

617500

24

200

V.73

2

160

126.6

486.6

FK Jasenica

1103208

22

200

V.123

2

160

124.6

484.6

Produkcija

617845

16

200

V.215

3

150

120.4

470.4

SD Cafe

618591

21

200

V.72

5

130

111.1

441.1

RF-33

619099

23

200

V.253

5

130

108.6

438.6

Ofanziva

1102806

20

200

VI.23

1

70

138.6

408.6

Palanka United

618024

26

100

V.119

2

160

142.3

402.3

jeep commerce

617421

32

100

V.43

6

120

77.3

297.3

FK TROL

617893

0

V.102

3

150

141.4

291.4

Beli Tigrovi

95025

29

100

V.141

7

110

81.4

291.4

FK Kokosinjac

618667

0

V.147

3

140

135.4

275.4

PFC Smederevo (Smederevski djavoli)

1453833

0

IX.745

1

170

104.9

274.9

AS TASH UNITED

618064

0

V.111

6

120

124.4

244.4

FK SOLID

1103235

28

100

VI.25

6

20

84.8

204.8

Zvecan

618356

0

VI.57

4

40

90.8

130.8

prconje_NS

1105084

0

VI.308

2

60

63

123

Razliciti sesiri su obelezeni razlicitom bojom. Iz svakog sesira se bira po jedna ekipa za svaku grupu.

Kraj prijavljivanja

03 May, 13:05, by sdkup_admin

Prijavljivanje je zavrseno, posto imamo tacno 32 ekipe – nece se igrati kvalifikacije. Prvo kolo se igra 23. maja, zakazivanje znaci pocinje 17. maja.

Kada budemo odredili raspored po grupama bicete obavesteni.

<