February « 2007 « SD Kup Home
replicaralph lauren salereplica audemars piguet

Archive February, 2007

Rezultati osmine finala

28 February, 14:02, by sdkup_admin

Rezultati osmine finala:
Stella Rosa Belgrado – Borovnica 3:2
Smederevska Palanka – Rahela Ferrari 1:3
FC Zadrugar – OFK Bane 1:2
Cerovac – Andjeli 1:3
HOW MUCH – jaoneceo 5:0
Tamarini ljubimci – Kuke & Motike 3:1
Palanka – Produkcija 5:0
smezuljci – Glisa & Glisa 2:6

Parovi ?etvrtfinala

Stella Rossa Belgrado – Rahela Ferrari
OFK Bane – Andjeli
HOW MUCH – Tamarini ljubimci
Palanka – Glisa & Glisa

Kao i dosad, utakmice se igraju na neutralnom terenu, po kup pravilima.

Rezultati 3. kola i parovi osmine finala

22 February, 11:02, by sdkup_admin

Rezultati 3. kola:
Palanka United – Stella Rossa Belgrado    2:6
jaoneceo – ofanziva     4:4
HOW MUCH – FK Jasenica    5:0
Borovnica – solid    4:0
Kuke & Motike – Smederevska Palanka    1:3
sforcabre – Invisible Gamad     3:0(r)
Tamarini ljubimci – SD Cafe    6:1
Rahela Ferrari – NIKOLA 06    6:0
FC Zadrugar – Produkcija     2:0
RF-33 – jeep commerce    5:0
Palanka – OFK Bane    4:0
FC Despot United – pif-paf    0:0 (r)
Bekanismo Bekans – Cerovac     2:2
Glisa & Glisa – Nocturnalz     3:0 (r)
Andjeli – Jurisnici     4:6
smezuljci – Beli Tigrovi    6:1

Parovi osmine finala:
Stella Rosa Belgrado – Borovnica      
Smederevska Palanka – Rahela Ferrari      
FC Zadrugar – OFK Bane      
Cerovac – Andjeli      
HOW MUCH – jaoneceo      
Tamarini ljubimci – Kuke & Motike      
Palanka – Produkcija      
smezuljci – Glisa & Glisa

Utakmice se igraju na neutralnom terenu, PO KUP PRAVILIMA!

Predsednik regiona i skup

14 February, 15:02, by sdkup_admin

Na regionalnoj konferenciji grada Bar (odnosno Smederevo) za predsednika regiona izabran je Celavko (Ofanziva).

Takodje, ne bi bilo lose da se svi pojavite na toj konferenciji kako bismo se dogovorili oko okupljanja.

Rezultati 2. kola

14 February, 15:02, by sdkup_admin

Rezultati 2. kola:
Palanka United – ofanziva    2:4
Stella Rossa Belgrado – jaoneceo    4:1
HOW MUCH – solid    3:2
FK Jasenica – Borovnica    1:2
Kuke & Motike – Invisible Gamad     6:1
Smederevska Palanka – sforcabre     3:1
Tamarini ljubimci – NIKOLA 06    6:0
SD Cafe – Rahela Ferrari    4:4
FC Zadrugar – jeep commerce    7:1
Produkcija – RF-33    3:0 (r)
Palanka – pif-paf    6:0
OFK Bane – FC Despot United    2:1
Bekanismo Bekans – Nocturnalz     5:2
Cerovac – Glisa & Glisa    5:0
Andjeli – Beli Tigrovi    5:0
Jurisnici – smezuljci     2:5

Parovi treceg kola:
Palanka United – Stella Rossa Belgrado     
jaoneceo – ofanziva
HOW MUCH – FK Jasenica     
Borovnica – solid   
Kuke & Motike – Smederevska Palanka     
sforcabre – Invisible Gamad
Tamarini ljubimci – SD Cafe     
Rahela Ferrari – NIKOLA 06
FC Zadrugar – Produkcija      
RF-33 – jeep commerce
Palanka – OFK Bane     
FC Despot United – pif-paf
Bekanismo Bekans – Cerovac      
Glisa & Glisa – Nocturnalz
Andjeli – Jurisnici      
smezuljci – Beli Tigrovi

Na stranici RASPORED mozete pogledati azurirane tabele.

Sluzbeni rezultat

09 February, 09:02, by sdkup_admin

Neodigrana utakmica 1. kola: Smederevska Palanka – Invisible Gamad registrovana je sluzbenim rezultatom 3:0 za Smederevsku Palanku.

Rezultati 1. kola

07 February, 14:02, by sdkup_admin

Odigrane su utakmice 1. kola. Evo i rezultata:

Palanka United – jaoneceo 2:4
Stella Rossa Belgrado – ofanziva 4:0
HOW MUCH – Borovnica 5:1
FK Jasenica – solid 6:1
Kuke & Motike – sforcabre 1:1
Smederevska Palanka – Invisible Gamad utakmica nije odigrana
Tamarini ljubimci – Rahela Ferrari 2:1
SD Cafe – NIKOLA 06 3:1
FC Zadrugar – RF-33 4:1
Produkcija – jeep commerce 6:1
Palanka – FC Despot United 5:1
OFK Bane – pif-paf 3:1
Bekanismo Bekans – Glisa & Glisa 1:2
Cerovac – Nocturnalz 4:2
Andjeli – smezuljci 3:1
Jurisnici – Beli Tigrovi 3:1

Utakmice 2. kola:
Palanka United – ofanziva
Stella Rossa Belgrado – jaoneceo
HOW MUCH – solid
FK Jasenica – Borovnica
Kuke & Motike – Invisible Gamad
Smederevska Palanka – sforcabre
Tamarini ljubimci – NIKOLA 06
SD Cafe – Rahela Ferrari
FC Zadrugar – jeep commerce
Produkcija – RF-33
Palanka – pif-paf
OFK Bane – FC Despot United
Bekanismo Bekans – Nocturnalz
Cerovac – Glisa & Glisa
Andjeli – Beli Tigrovi
Jurisnici – smezuljci

Na strani RASPORED mozete pogledati tabele, kao i raspored utakmica 2. i 3. kola.

Raspored utkamica

07 February, 13:02, by sdkup_admin

Objavljen je RASPORED UTAKMICA

<